bootstrap website templates

Skirting

Odpowiedni wystrój sali, w tym stołów jest niezwykle istotny podczas każdego wydarzenia w Warszawie. Za sprawą eleganckich pokrowców, czy obrusów stoły wyglądają perfekcyjnie, jednakże skirtingi mogą dodać im elegancji i klasy, która jest niezwykle ceniona między innymi na takich imprezach jak wesele, konferencja czy bankiety.

Co to jest shirting?

Skirting inaczej falbana dekoracyjna to ozdoba stołu, która w szybki sposób nadaje meblu niezwykłego wyrazu i wdzięku. Szyte przez naszą szwalnię w Warszawie skirtingi można w kilka chwil przymocować do stołu za pomocą rzepu lub klipsa montażowego.

Skirting

Falbany dekoracyjne na każdą okazję

Nasza szwalnia oferuje skirtingi na każdą okazję na indywidualne zamówienie klientów. Szyjemy falbany dekoracyjne z matowych i błyszczących materiałów o przeznaczeniu gastronomicznym. Rodzaj marszczeń, ich natężenie oraz długość skirtingu jest do uzgodnienia, co pozwala na dopasowanie falbany dekoracyjnej do wystroju każdej Sali w Warszawie, jak i w całej Polsce. W ofercie posiadamy również gotowe skirtingi, które sprzedajemy na metry.