Mobirise

Pokrowce na stół, obrusy elastyczne

Pokrowce na stół, zwane również obrusami elastycznymi to świetne rozwiązanie, które pozwoli dopasować wygląd stołów do standardu oraz charakteru każdej imprezy w Warszawie, jak i w całej Polsce. Pokrowce na stół stworzone są z elastycznych tkanin, dzięki czemu doskonale dopasowują się do każdego rodzaju stołu, perfekcyjnie prezentując się na udekorowanej sali.

Dlaczego pokrowce na stół?

Dekoracyjność pokrowców na stół to nie jedyna zaleta obrusów elastycznych. Pokrowce doskonale zakryją całe stoły łącznie z nogami, co sprawia, że mebel jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem, a jednocześnie prezentuje się rewelacyjnie. Elastyczny obrus naciągany jest świetnym rozwiązaniem nie tylko na małe stoliki koktajlowe, ale również duże stoły. Pokrowce stworzone są z wytrzymałych tkanin o przeznaczeniu gastronomicznym, dlatego nie wchłaniają plam, a dzięki wypraniu odzyskują swój perfekcyjny wygląd.

Pokrowiec na stół

Obrusy naciągane czy tradycyjne?

Obrusy naciągane, czyli pokrowce w porównaniu do obrusów tradycyjnych o wiele lepiej radzą sobie na większych imprezach. Obrusy elastyczne przede wszystkim nie ściągają się i nie plączą się między nogami gości. W przypadku pokrowców na stoły mamy pewność, że będą się one idealnie prezentować.

Nasza szwalnia w Warszawie posiada pokrowce na stoły w różnych rozmiarach - od stolików koktajlowych po obrusy elastyczne w rozmiarze XXL. Szyjemy również pokrowce na okrągłe i prostokątne stoły na zamówienie.