free amp templates

Nakładka elastyczna na stół

W ofercie naszej szwalni posiadamy również nakładki elastyczne na stoły, a dokładnie blaty stołów, dzięki którym odpowiednio je zabezpieczysz. Nakładki elastyczne doskonale sprawdzają się na długo trwających imprezach, a także w przypadku stołów, na których ma znajdować się jedzenie, gdyż w przypadku zabrudzenia wystarczy zdjąć samą nakładkę z blatu i założyć nową, bez zdejmowania całego pokrowca ze stołu.

Nakładki na stół – oferta

Nakładka elastyczna na stółSzyjemy nakładki na różnego rodzaju stoły. Stworzone są one z elastycznych materiałów, dzięki czemu perfekcyjnie przylegają do blatu. Za sprawą różnorodności kolorystycznej szytych przez naszą szwalnię nakładek elastycznych na stół można je dopasować do każdego koloru pokrowca, aby stanowiły spójną całość, albo dwa kontrastowo pasujące elementy.

Nasze nakładki na stół szyte są z materiałów o przeznaczeniu gastronomicznym, dlatego nie wchłaniają plam i wody, a po wypraniu odzyskują swój perfekcyjny wygląd z dnia zakupu. Wysoka jakość materiałów, z których stworzone są nasze nakładki na stół, gwarantuje satysfakcję każdego klienta z Warszawy, jak i z całej Polski.